Rubriky
Biblická úsloví Biblická…

Jákobův žebřík, věřící ateisté, hledání Boha a závislost na něm

Ve svém životě jsem potkal mnoho lidí, a spousta z nich ve mně zanechala hluboké dojmy a nesmazatelné stopy. Někteří z nich mě obohatili tak úžasným způsobem, že jim to nemůžu nikdy zapomenout. Mnohdy „jenom“ tím, že… jsou. Často děkuji Bohu za to, že mi je postavil do cesty, a umožnil mi poznat je. Byli to muži i ženy, mladí i staří, hluboce věřící, ale i… ti, kdo o sobě tvrdili, že v Boha nevěří. A přitom jsem u mnoha z nich zřetelně viděl čistou víru. Přestože oni sami tvrdili opak.

Co s tím vším má společného Jákobův žebřík? Vše se dozvíte v této epizodě podcastu Biblická jména a úsloví, u jejíž poslechu vás vítá Petr Lindner.

Bartolome Esteban Murillo: Jákobův žebřík (1665) | Zdroj Wikimedia Commons
Bartolome Esteban Murillo: Jákobův žebřík (1665) | Zdroj Wikimedia Commons

Podcast Biblická jména a úsloví můžete poslouchat i na jiných platformách. Podrobný návod najdete zde.

Pokud přece jenom z jakéhokoliv důvodu nechcete nebo nemůžete poslouchat moje vyprávění, je zde ještě druhá volba – přečtěte si textovou verzi tohoto dílu podcastu.

2 reakce na „Jákobův žebřík, věřící ateisté, hledání Boha a závislost na něm“

Pozdravuji z Jihlavy,
poslouchám právě jeden z Vašich podcastů na spotify a chtěl bych Vám tímto spůsobem říct, že jsem přesvědčen o veliké hodnotě Vaší práce, podcast je velice zajímavý. Moc Vám, a určitě můžu i za jiné posluchače, děkuji za Vaši snahu zveřejňovat tyto myšlenky. A jsem rád, že jsem Váš podcast našel. Přeji Vám hodně energie do dalšího nahrávání. Jěště jednou díky. Mějte se dobře a buďte s Bohem, :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *