Rubriky
Blog

Červencové podcastové prázdniny

Sledujete-li podcast Biblická jména a úsloví delší dobu, víte, že si dvakrát ročně dávám měsíční pauzu – vždy v lednu a v červenci. Mezi těmito měsíci jsou dva pětiměsíční cykly, v nichž vás zásobuji více či méně pravidelně vydávanými díly podcastu. Mimochodem, k dnešnímu datu je jich přesně 81, což dělá… mnoho hodin poslechu. Vážně se mi to teď nechce počítat – mám totiž dovolenou :-)

S foťákem na koloběžce

Odpočinek a zastavení se v běhu každodenního života potřebujeme všichni. Ostatně mluvil jsem o tom v jedné z posledních epizod tohoto podcastu Slovo nakrátko: Zastav se! Jakkoliv zimní přestávku obvykle využívám ke čtení knih, na které nezbyl čas, letní počasí mě láká spíše ven. Ať už na koloběžce, nebo pěšky, vždy ale s fotoaparátem při sobě.

Focení padesát let starým Flexaretem na film, vyvolávaný v instantní kávě, to je můj relax :-)
Focení padesát let starým Flexaretem na film, vyvolávaný v instantní kávě, to je můj relax :-)

Mimochodem, zkusili jste aspoň jedním okem mrknout na mé dva další projekty? Koloběžková Přibližovadla.cz a/nebo fotografický Nikonblog.cz? Omlouvám se za nevyžádanou reklamu, nemohl jsem si pomoct. Navíc jsem „trochu“ chlubivec. Asi o tom budu muset natočit některý z dílů podcastu.

A tak přeju krásnou dovolenou i vám, milí posluchači a čtenáři. Nejlépe samozřejmě v alespoň občasné společnosti podcastu Biblická jména a úsloví. U dalšího nového dílu se potkáme zase v srpnu. Uteče to jako voda…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *