Rubriky
Blog

Biblická jména a úsloví do druhé stovky

Pokud jste poslouchali nebo četli textovou verzi (zatím) posledního dílu tohoto podcastu, víte, že jsem si na začátku letošního března uložil přestávku. V té době jsem ještě nevěděl, jak bude pauza dlouhá, nyní už je to jasné. Přestávka trvala čtyři měsíce. Trvala? Proč minulý čas? Protože tuto středu 10. 7. 2024, nestane-li se tedy nic neočekávaného, vyjde 101. díl podcastu Biblická jména a úsloví. A po něm přijdou další… 

Začít novou sérii v okurkové sezóně je sice trochu odvaha (nebo možná spíš pošetilost); navíc si možná říkáte, že zrovna v červenci jsem v předchozích letech míval podcastové prázdniny. Změna je holt život. Ale když to z vás musí ven, tak to prostě jinak nejde :-) 

Snad vám nové díly přijdou k duhu – a k duchu – třeba na dovolené, kdy si je snad budete moct poslechnout ve větším klidu než obvykle. A kdyby ne, nové epizody budou samozřejmě zde na webu a na podcastových platformách „viset“ dál, takže se k nim můžete vrátit kdykoliv později. Stejně jako k té stovce předchozích… 

Přeji vám příjemný poslech a znovu připomínám: Ve středu startujeme druhou stovku! :-)

2 reakce na „Biblická jména a úsloví do druhé stovky“

Dobrý den, pane Lindnere.
Jsem vděčným posluchačem Vašeho podcastu Biblická jména a úsloví, moc se mi líbí a ač jsem 101.díl o roli Ježíše Krista slyšel celkem 3x, stále jsem mimo. Hovořil jste o trojjedinnosti a o tom, že JK je Bůh. Dobrá, ale proč se tedy hovoří o tom, že JK usedne (po levici nebo po pravici) vedle Boha. Jak může usednout vedle sebe sama? V tom jsem se ztratil.
Pokud si uděláte čas, budu rád za odpověď. Přeji Vám mnoho sil v dalším pokračování podcastu, který mám že všech nejradši. Ať se daří a krásné léto.
Petr Chvojka, Hodonín.

Dobrý den, Petře, a děkuji za vaše slova. Na vaši otázku bych rád odpověděl ve 3. části svého povídání o Ježíši, která vyjde příští týden. Aby z toho něco měli i ostatní posluchači :-) Tedy pokud se mi podaří smysluplně odpovědět :-)
Petr Lindner, Biblismy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *